TECHNOLOGIE MILESIGHT

Přehled technologií IP kamer Milesight


Pokročilé video analytické detekční funkce s algoritmy umělé inteligence (AI)

Video analytika Milesight nové generace (AI – Artificial Intelligence) se vyznačuje vysokou přesností, které se dosahuje využitím předem vyškoleného modelu strojového učení („Deep Learning“). Kamery Milesight tak mohou inteligentně filtrovat objekty v obraze a zaměřit se na detekci osob a vozidel a využívat různá pravidla pro detekci událostí (rozpoznávání tváří, detekování osob a vozidel, detekce vstupu do zón, detekce vystoupení ze zóny, pokročilá detekce pohybu, detekce neoprávněné manipulace s kamerou, detekce překročení linie, detekce podezřelého pohybu v zóně, detekce osoby, počítání osob, ztráta objektu, odložení objektu). Firmware u všech IP kamer Milesight lze velmi snadno aktualizovat on-line (pomocí tlačítka Check v menu kamery).


Inteligentní detekce obličeje

Funkce detekuje v reálném čase lidské tváře v obraze, zvyšuje přesnost ostatních videoanalytických funkcí a efektivitu monitorování, detekované obličeje lze také zaznamenávat.


Inteligentní funkce počítání osob

Pomocí AI algoritmů dosahuje funkce Počítání osob v reálném čase vysoké přesnosti, poskytuje statistické údaje pro další analýzu, a pomáhá ostraze zvýšit provozní efektivitu.


Vysoce účinná videokomprese H.265+

IP kamery Milesight používají vysoce účinnou kompresi H.265+, která optimalizuje přenos dat a snižuje požadavky na šířku pásma o 70-80% ve srovnání s kompresí H.264. Přenos obrazu je plynulejší a obraz je ostřejší.

Videokomprese H.265+ také výrazně prodlužuje kapacitu záznamu na HDD.

H.265+

Kodek H.265+ snižuje datový tok až o 80%

CMOS STARLIGHT Premium

Zobrazení tmavé scény v barevném režimu

IP kamery Milesight používají obrazové senzory CMOS Starlight Premium s ultra vysokou citlivostí na minimální osvětlení až 0.001 Lux. IP kamery Milesight poskytují kvalitní obraz i v prostředí s velmi nízkým osvětlením bez potřeby dalšího přídavného osvětlení.

Citlivost až 0.001 Luxů


Ultra vysoké rozlišení UHD

Zatímco HD rozlišení poskytuje poměrně dobré detaily, UHD rozlišení poskytuje ultimátní ostrost obrazu bez ztráty jediného detailu. Síťové IP kamery Milesight s rozlišením 4K a 12MP poskytují uživatelům obraz s ostřejšími pixely, jasnějšími barvami a s mnohem více detaily.

UHD / 4K až 12MP

Využití digitálního zoomu při UHD rozlišení

Inteligentní IR přísvit Smart IR

IR Smart přísvit u řady kamer Profi s dosvitem až 100 metrů
IR Smart přísvit u řady kamer PTZ s dosvitem až 300 metrů

Technologie inteligentního přísvitu Milesight Smart IR výborně zvládá rovnoměrné osvětlení blízkých i vzdálených objektů různých snímaných scén. Technologie Smart IR využívá kombinaci infračervených LED diod s úzkým a širokým paprskem, což zajištuje větší dosah přísvitu než tomu bylo u starších technologií. Adaptivní regulace intenzity IR přísvitu optimalizuje dosvit při různých světelných podmínkách s různými zornými úhly, což garantuje vysokou kvalitu obrazu bez přesvětlených nebo tmavých míst.

IR Smart přísvit nové generace u otočných PTZ kamer se zoomem

Při malém zvětšení: svítí více IR LED s kratším dosvitem a širším svazkem IR
Při středním zoomu: svítí IR LED se středním dosvitem a střed. svazkem IR
Při velkém zvětšení: svítí IR LED s delším dosvitem a úzkým paprskem IR

IR dosvit až 300 m


Široký dynamický rozsah Super WDR

WDR technologie Milesight s CMOS Stralight umožňuje snímat jemné detaily s věrnou reprodukcí barev dokonce i u scén s extrémním protisvětlem a s vysokým kontrastem. Poměr úrovní signálů odpovídajících nejsvětlejším a nejtmavějším částem obrazu dosahuje hodnoty až 140dB.

WDR 140dB

Zobrazení scény s vysokým kontrastním poměrem

Vysoká snímková rychlost 120fps

Porovnání rychlé scény snímané při 30fps a 120fps

Milesight také nabízí IP kamery s rychlým snímkováním, které poskytují snímkovou rychlost až 120fps při rozlišení 1080p, což je čtyřnásobná rychlost ve srovnání s běžným síťovými kamerami. To IP kamerám Milesight umožňuje stabilní a ostré snímání rychle se pohybujících objektů v reálném čase při nízké latenci obrazu (zpoždění obrazu).

snímková rychlost 120fps


Objektivy s automatickou clonou P-iris

Síťové IP kamery Milesight s dálkově ovládaným Motor AF Zoom objektivem se také dodávají s automatickou clonou využívající technologii řízení P-Iris, optimalizující ovládání (otevření/přivření) clony za všech světelných podmínek a nabízí snímky s lepším kontrastem, jasností, rozlišením a hloubkou ostrosti.

P-iris

Automatické ovládání clony objektivu s technologií P-iris

Dálkově ovládaný motor ZOOM objektiv s automatickým ostřením

Motor AF Zoom objektiv s automatickým ostřením lze vzdáleně ovládat z IP kamery nebo NVR rekordéru Milesight pomocí jezdce integrovaného do webového rozhraní, podobně lze také manuálně nastavovat clonu a zaostření kamery.

Motor AF ZOOM


Zabudovaný mikrofon s detekcí zvuku

Všechny Dome a Panoramatické IP kamery Milesight mají zabudovaný mikrofon. Vestavěný vysoce citlivý mikrofon je chráněn PTFE membránou s venkovním krytím IP67. Mikrofon poskytuje díky ruchovému filtru a kvalitní audio kompresi kvalitní, jasný a zřetelný zvuk. IP kamery Milesight jsou také vybaveny detekcí zvuku.


Lokální záznam na paměťovou SDHC kartu

Všechny modely IP kamer Milesight jsou vybaveny slotem pro paměťové SD karty (MicroSDHC/SDXC) a resetovacím tlačítkem. Milesight IP kamery jsou schopny zaznamenávat obraz přímo na lokální paměťovou MicroSD kartu, ze které lze pořízený obrazový záznam přehrávat nebo exportovat. Řada Profi kamer Milesight má navíc multi-konektor s alarmovým vstupem/výstupem, audio vstupem/výstupem a napájecím 12V DC vstupem, vč. standardního CVBS video výstupu.

Micro SDHC/SDXC


Napájení IP kamer po ethernetovém kabelu

IP kamery Milesight lze napájet po ethernetovém kabelu (PoE – Power Over Ethernet). K síťové IP kameře je natažen pouze jeden datový UTP/FTP kabel, což snižuje náklady na pokládku a kabeláž. Milesight nabízí síťové PoE NVR rekordéry s napájecími PoE porty pro přímé připojení kamer. Pro napájení kamer lze také případně použít POE switche Milesight nebo napájecí POE injektory.

Power Over Ethernet

Unikátní kabelový managment

Unikátní a elegantní design IP kamer Milesight umožňuje propojit přívodní kabely přímo na konektory (RJ45, Audio I/O, Alarm I/O, DC) umístěné v kameře a tudíž nejsou potřeba instalační základny.

Řešení integrovaných průchodek a připojovacích konektorů v konstrukci kamer ulehčuje montáž, šetří čas a snižuje celkové náklady. Promyšlená konstrukce IP kamer Milesight dovoluje vyklopit připevněnou kameru vůči integrované základně, která poskytuje dostatek prostoru při instalaci a případném servisu.

Venkovní provedení IP kamer Milesight disponuje krytím IP67 a antivandal zodolněním IK10.


3-osý ball joint mechanismus

Konstrukce IP kamer Milesight umožňuje snadné nastavení požadovaného zorného směru kamery ve 3 osách. Pomocí 3-osého Ball joint mechanismu lze konstrukci pootočit ve vodorovném směru, vertikálně naklopit a ve třetí ose nastavit požadovanou rovinu snímání objektivu. IP kamery Milesight lze podle potřeby montovat na zeď nebo strop. Konstrukce kamer Milesight také významně ulehčuje instalaci, nejdříve se upevňuje na zeď samotná základna, na kterou se následně snadno a rychle nasadí kamera. Montérům odpadá únavné přidržování kamery během dotahování šroubů.


Podpora protokolů SIP / VoIP

IP kamery Milesight podporují SIP protokol (Session Initiation Protocol) pro přenos zvuku a obrazu do VoIP telefonů (Voice IP telefony), IP kamery Milesight se při alarmu automaticky spojí s VoIP telefonem. Alarmové notifikace lze vzdáleně kontrolovat pomocí VoIP telefonního systému nebo pomocí aplikace v mobilním telefonu.

SIP / VoIP


Časosběrná funkce Time-Lapse

IP kamery Milesight poskytují časosběrnou funkci, kterou lze použít například pro natáčení průběhu výstavby. Time-Lapse funkce ukládá dlouhodobě, periodicky v nastaveném intervalu (milisekund – sekund – minut – hodin – dnů), jednotlivé snímky z IP kamery na FTP server nebo lokální paměťovou SDHC kartu.

Time-Lapse


Snímání tepelných map – Heat Map

Panoramatické a Fisheye IP kamery Milesight umožňují tzv. snímání tepelných map v obraze, které znázorňují četnost výskytu osob a jejich pohybu pomocí barevných polí a trajektorií v obraze. Modely poskytují přesné a přehledné statistické výsledky v různých formátech, použitelné např. pro marketingové účely a jiné analytické nástroje pohybu v prostoru.

Heat Map


Panoramatický záběr 180°

Panoramatické IP kamery Milesight snímají jedním CMOS senzorem horizontální úhel 180°, a na výšku je snímací úhel 95°. Panoramatické IP kamery Milesight nemají tzv. mrtvý úhel. Panoramatické IP kamery Milesight se nabízejí s rozlišením 8Mpx (4K) a s min. citlivostí 0.005 Luxů.

Panoramatické IP kamery Milesight používají proces narovnání sférického deformovaného obrazu do přirozené perspektivy – rovinného zobrazení bez zkreslení. Panoramatické kamery nahrazují sledování prostoru ze 4 samostatných kamer se standardním objektivem a nabízí různá zobrazení prostoru bez mrtvého úhlu.


Fisheye kamery s 360° záběrem rybího oka

Fisheye IP kamery Milesight se dodávají s rozlišením až 12MPx. Volitelně lze sledovat následující režimy, které vyhovují momentálním potřebám zobrazení:
1O = rybí oko 360°
1P = panorama 1x 360°
2P = dvě panorama 2x 180°
4R = 4 okna v kvadu
1O3R = rybí oko 360° + 3 okna
1P3R = panorama 360° + 3 okna
1O1P3R = rybí oko 360° + panorama 360° + 3 okna


Fisheye Autotracking

Fisheye IP kamery Milesight poskytují automatizované a komplexní sledování pohybu v panoramatickém zobrazení, kdy se obraz automaticky otáčí do zorného pole pohybu.

Autotracking


Narovnání sférického obrazu do přirozené perspektivy

Panoramatické a Fisheye IP kamery Milesight podporují dva způsoby Dewarpingu (narovnání sférického obrazu do přirozené perspektivy).
Primární On-board Dewarping na straně kamery je určen pro optimalizovanou integraci s VMS třetích stran. Sekundární dewarping na straně klienta poskytuje devět režimů zobrazení v režimu Live a Playback, které nabízí velkou flexibilitu zobrazení.

Dewarping


Dva druhy kompatibilních zobrazovacích režimů

Fisheye IP kamery Milesight 360° poskytují dva druhy videostreamů. Bundle stream a vícekanálový režim. Bundle stream kombinuje zobrazení rybího oka Fisheye 360° do jednoho primárního nebo sekundárního streamu. Vícekanálový režim odesílá do NVR/VMS čtyři streamy.

Bundle stream

Multi-channel stream


Vysoký dekódovací výkon

Panoramatické 360° Fisheye IP kamery Milesight poskytují vysoký dekódovací výkon, například až 25fps/12MP při zobrazení 1O (rybího oka) a 30fps/3MP při zobrazení 4R (tj. čtyř oken v kvadu), v každém dekodovacím kanálu.

Powerful Decoding Capacity


Nabídka Dome kamer Milesight ve dvou barvách

Dome kamery Milesight se dodávají ve dvou volitelných barevných provedeních: bílé a černé.


LPR AI kamery pro rozpoznávání SPZ vozidel a pro stanovení dopravní situace


LPR AI kamery Milesight pro rozpoznávání SPZ vozidel poskytují informace o dopravním zatížení v reálném čase pro stanovení aktuální dopravní situace


Vybavení LPR AI kamer Milesight má také ovládací výstup pro automatické otevírání vjezdové a výjezdové závory na základě seznamu povolených SPZ


Inteligentní AI platforma Milesight založená na algoritmech hlubokého učení poskytuje spolehlivé nástroje pro obecné i specifické řešení dopravní situace


Autonomní ovládání vjezdové závory pomocí LPR/ANPR kamer Milesight

LPR/ANPR kamery Milesight s rozpoznáváním SPZ vozidel umožňují autonomní ovládání vjezdové závory podle seznamu povolených registračních značek RZ vozidel (White list). LPR kamery Milesight pomocí algoritmu a ovládacího výstupu zcela samostatně – automaticky regulují provoz a vjezd do střeženého objektu, bez potřeby nějakého počítače se softwarem nebo jiného zařízení. Kromě seznamu povolených SPZ (White list), může kamera také upozornit obsluhu i na příjezd zakázaného vozidla (podle Black listu).


Rozpoznávání SPZ vozidel – LPR / ANPR

LPR / ANPR

Technologie LPR/ANPR pro rozpoznávání registračních značek vozidel RZ (SPZ), používá optické rozpoznávání znaků v obraze, které převádí na textové ACSI znaky. LPR/ANPR kamery Milesight automaticky rozpoznávají registrační značky (RZ) vozidel v běžném dopravním provozu do rychlosti 200km/h s přesností 95%. Umožňují rozpoznávání registračních čísel vozidel v reálném čase, které ukládají, případně porovnávají s dostupnou databází. LPR kamery podporují NVR rekordéry Milesight a VMS/CMS Milesight, VMS Axxon a jiné značky, vč. CGI skriptů třetích stran. LPR kamery Milesight podporují rozpoznávání RZ vozidel z více než 70 zemí, vč. ČR a okolních států. Milesight nabízí kompletní řešení pro rozpoznávání SPZ vozidel (ANPR), které lze snadno konfigurovat a spravovat z NVR rekordéru a VMS/CMS softwaru.

Licence Plate Recognition / Automatic Number Plate Recognition


Pokročilé funkce otočných PTZ IP kamer Milesight

Inteligentní PTZ detekce pohybu umožňuje včas a s dostatečnými detaily zobrazit specifickou část snímané scény. Pokud je v určité části obrazu zjištěn pohyb, PTZ kamera Milesight se automaticky natočí do odpovídající pozice. Následně vyzoomuje pohybující se objekt a zobrazí jej po určitou dobu, potom se kamera opět vrátí do své původní pozice a nastavení zoomu.

Smart PTZ Motion Detection

Automatický Zoom při události


Mini PTZ IP kamery Milesight jsou vybaveny výstražným bílým světlem se stroboskopickým efektem, které při alarmu osvětlí snímanou scénu úzkým paprskem. Intenzita světla se automaticky přizpůsobuje aktuálnímu nazoomování snímané scény (čím větší přiblížení, tím větší intenzita světla).

Mini PTZ kamery s výstražným bílým světlem


Otočné PTZ IP kamery Milesight jsou vybaveny funkcí PTZ Auto Tracking, která automaticky zajišťuje natáčení kamery za pohybujícím se objektem. PTZ kamera nepřetržitě sleduje osobu, kterou má v detailním záběru. Po opuštění zóny se PTZ kamera vrátí do své původní pozice.

PTZ Auto Tracking


PTZ IP kamery Milesight lze velmi snadno ovládat pomocí PC myši. Pokud levým tlačítkem myši kliknete na libovolnou pozici v obraze, která vás zajímá, tak se nastavená pozice stane středem aktuální oblasti sledování (obraz se vystředí). Pokud zmáčknete a držíte levé tlačítko, a současně táhnutím označíte zájmovou oblast, tak se vyznačená část automaticky přiblíží na celý monitor. Otáčením kolečka myši nahoru a dolů se obraz přibližuje a oddaluje.

3D ovládání PTZ kamer


Přehled technologií síťových NVR rekordérů Milesight

NVR s UHD rozlišením 4K

Síťové 4K NVR rekordéry Milesight podporují živé sledování, záznam a přehrávání videa v ultra vysokém rozlišení 4K (UHD / 8MP). 4K NVR rekordéry Milesight podporují vysoce účinnou videokompresi H.265 (H.264/MJPEG) a audiokompresi G.711. NVR disponují ethernetovým
gigabitovými porty (RJ45), USB a HDMI rozhraním. Mini NVR modely mají malé rozměry. Profesionální verze NVR PRO jsou schopny synchronně přehrávat a zobrazovat několik kamer současně v Ultra HD rozlišení 4K (8MP). Série NVR 5000, 7000 a 8000 navíc disponují Audio I/O, Alarm I/O, HDMI a VGA výstupy. Série NVR 7000 a 8000 podporují RAID s více HDD disky (až 8x 10TB). K NVR Pro 8000 lze připojit druhý displej a externí HDD uložiště (eSATA). Provedení POE NVR mají navíc POE porty pro napájení POE kamer (po ethernetu).


Jednoduchá instalace Plug & Play

Modely POE NVR rekordérů jsou vybavené nezávislými PoE porty pro jednoduché připojení a konfiguraci síťových kamer. Jakmile je připojen síťový kabel, NVR automaticky detekuje, nakonfiguruje a zobrazí živý náhled z připojené síťové IP kamery.

Plug & Play


Efektivní souborový systém (MSFS)

Souborový systém (MSFS) přináší:
· nové funkce v režimech Live, Playback a Backup
· vylepšené přehrávání s rychlejší odezvou
· společné zálohování záznamu nebo zálohování pouze vybraných událostí
· možnost ukládání na externí NAS a tvorby diskových skupin
· NVR jsou více stabilnější, spolehlivější a silnější než kdy předtím

MSFS


Vzdálené monitorování pomocí Cloudu s technologií P2P

Po naskenování QR kódu a instalaci mobilní aplikace M-Sight Pro jednoduše propojíte NVR rekordér Milesight s vaším mobilním telefonem. Prostřednictvím Milesight cloudu s protokolem P2P lze jednoduše a pohodlně monitorovat váš kamerový systém, sledovat živý obraz z kamer, přepínat mezi kamerami, zobrazit více kamer současně, rychle vyhledávat v záznamech a přehrávat zvolené nahrávky. Mobilní aplikace podporuje synchronizovaný přenos obrazu a zvuku, vč. automatického příjmu alarmových zpráv v reálném čase. Jedná se o snadný a bezplatný způsob monitorování, protože není vyžadováno žádné mapování portů na vašem routeru. Mobilní aplikace a její provoz je zdarma. Mobilní aplikace M-Sight Pro také umožňuje přímé připojení přes vaši vnější IP adresu routeru (bez provozování clodouvé služby P2P). M-Sight Pro je pro Android a iOS.

Mobilní aplikace M-Sight Pro


Vysoký dekódovací a záznamový výkon NVR rekordérů

NVR rekordéry Milesight zvládají synchronně dekódovat až 16 síťových IP kamer 1080P a nahrávat až 32 kamer s vysokým rozlišením 8MP. NVR Milesight jsou tedy vhodné pro aplikace, kde je vyžadován robustní dekódovací a záznamový provoz.

Decoding / Recording


Vysoce účinná videokomprese H.265

Síťové NVR rekordéry Milesight automaticky přepínají příchozí codec. Díky podporované, vysoce účinné videokompresi H.265 se prodlužuje kapacita záznamu na dvojnásobek ve srovnání s kompresí H.264.

H.265


Síťové zálohování provozu NVR Milesight s N+1 Hot Spare architekturou

NVR rekordéry Milesight jsou konfigurovatelné s architekturou N+1 Hot Spare jako N rekordérů provozních (Master) s jedním záložním rekordérem (Slave). Při výpadku sítě přebírá záložní rekordér funkci Master rekordéru, který je momentálně v poruše. Po odstranění závady se záznam automaticky přesune zpět na původní NVR rekordér, který byl v poruše.

zálohování NVR

N+1 Hot Spare


Dual Stream Recording

Dual stream recording umožňuje nahrávat dva streamy: primární a sekundární. Při vzdáleném připojení lze na mobilním telefonu rychle a plynule přehrávat pomocí úspornějšího sekundárního streamu. Primární stream slouží pro lokální přehrávání záznamu ve vysoké kvalitě.

Primární a Sekundární Stream


Transcoding

Pro účely mobilního vzdáleného sledování (z mobilní aplikace M-Sight Pro nebo z webu) lze nastavit funkci Transcoding, která překóduje přehrávaný videostream do menšího a úspornějšího datového toku, aby se snížilo zatížení sítě a zajistil se lepší výkon při vzdáleném přehrávání. Transcoding ocení uživatelé při nekvalitním internetovém připojení.


Automatická obnova dat z IP kamery při poruše sítě

NVR rekordéry Milesight podporují funkci automatického obnovení dat z připojené IP kamery. Při přerušení síťového připojení mezi kamerou a rekordérem nahrává kamera na lokální paměťovou SD kartu. Po odstranění závady se pořízený záznam automaticky stáhne z IP kamery na NVR rekordér.

ANR – Automatic Network Recovering


Flexibilní disková kapacita HDD – více než 128TB

Profesionální řada síťových NVR rekordérů Milesight 4K NVR PRO 8000 nabízí flexibilní kapacitu HDD, interní 8x 16TB + eSATA + NAS. Design NVR také nabízí jednoduchou a rychlou instalaci pevných SATA disků. Rekordéry rovněž podporují RAID pro zálohování disků.

Interní HDD + externí eSATA + NAS


Podpora zálohování zaznamenaných obrazových dat pomocí RAID

RAID (redundantní pole nezávislých disků) je metoda kombinace pevných disků jako logické jednotky pro dosažení redundance a vyšší rychlosti psaní a čtení dat. K dispozici jsou 4 různé úrovně zálohování dat pomocí RAID, které jsou podporované řadou NVR rekordérů Milesight 4K Pro NVR 8000. Úrovně zálohování RAID lze konfigurovat podle požadavků uživatelů na ochranu a ukládání dat. Zálohování pomocí RAID zajišťuje spolehlivou ochranu proti ztrátě zaznamenaných obrazových dat.

RAID 0/1/5/10


Univerzální rozhraní NVR rekordérů Milesight

Profesionální série síťových rekordérů Milesight 4K NVR PRO 8000 disponuje celou řadou rozhraní:
2 HDMI porty, 2 VGA porty, 3 USB, Alarm a Audio vstupy/výstupy, 2 Gigabitové ethernet porty, eSATA a seriovým rozhraním pro připojení systémové klávesnice a PTZ kamer.


Duální Ethernet LAN pro 3 provozní síťové režimy

Použití více sítí s rozdílnými IP adresami:
Dvě ethernetová rozhraní používají různé adresné IP segmenty a pracují samostatně v sítích LAN1 a LAN2. Jednu z nich lze zvolit jako výchozí síť LAN pro přenos dat.

Zátěžová bilance:
Dvě ethernetová rozhraní používají stejný adresný IP segment, a sdílejí šířku pásma systému, jehož cílem je zvýšit propustnost.

Záložní / redundantní síť:
Dvě ethernetová rozhraní používají stejný adresný IP segment. Jeden je hlavní a druhý je pro zálohování. Pokud je hlavní ethernetové rozhraní poškozeno, přepne se automaticky na záložní, aby se zajistil nepřerušený provoz.

Dual LAN


Obousměrný přenos zvuku mezi NVR rekordéry a IP kamerami

NVR rekordéry a IP kamery Milesight podporují obousměrnou audio komunikaci mezi rekordérem a kamerami. Obsluha u NVR může přes mikrofon mluvit směrem ke kamerám s externím reproduktorem a současně poslouchat co se děje v prostoru kamer.

Duplex AUDIO


Podpora inteligentních video analytických VCA funkcí IP kamer

NVR rekordéry Milesight spolupracují s inteligentní VCA video analýzou integrovanou v IP kamerách Milesight. NVR rekordér přebírá od kamer informace o událostech detekovaných pokročilou video analytikou a podle nastavení spouští přednastavené událostní programy. Aplikační balíček VCA rozšiřuje systémy Milesight o 10 inteligentních funkcí. Pokročilé funkce přehrávání umožňují filtrovat vyhledávaný záznam podle různých kritérií a zadaných událostí, což zrychluje a usnadňuje vyhledávání a přehrávání konkrétní situace.

Video Codec Analysis


Podpora FishEye s Multi-stream režimem

NVR rekordéry Milesight podporují FishEye kamery v režimu Multi-stream.
Do NVR rekordérů je nyní možné přidat všechny streamy (výřezy) generované kamerou Fisheye jako samostatné kanály.

Fisheye Multistream


Inteligentní vyhledávání v záznamech Smart Search

Milesight NVR rekordéry podporují funkci Smart Search, která slouží pro rychlé vyhledání záznamu podle požadovaných kritérií ve vymezené oblasti obrazu. Inteligentní vyhledávání najde v záznamech pouze ty pohyby, které byly zachyceny ve vymezené oblasti. Oblast není nutné vymezovat předem. Až při přehrávání označíte oblast a časové rozmezí, kde k hledanému incidentu došlo.


Široká kompatibilita produktů MILESIGHT

Produkty Milesight podporují Onvif profily S & G & T. Díky široké podpoře Onvif a PSIA protokolů jsou IP zařízení Milesight plně integrovatelné s produkty mnoha výrobců. Ať už se jedná o vzájemnou kompatibilitu IP kamer Milesight s NVR/VMS třetích stran, a naopak NVR rekordérů Milesight s IP kamerami třetích stran (např. Hivision, Dahua, Vivotek, Axis, Axxon, Avigilon, Milestone, Nuuo, Genetec, Pelco, Qnap, Seetec, Synology). Milesight je také kompatibilní s běžnými webovými prohlížeči IE, Chrome, Safari, Firefox.


Mobilní aplikace M-Sight Pro

Milesight poskytuje bezplatnou aplikaci M-Sight Pro
pro mobilní telefony a PC tablety, jak pro systémy iOS,
tak Android. Aplikace M-sight slouží pro vzdálené
monitorování z mobilních GSM zařízení. Mobilní aplikace
umožňuje uživatelům monitorovat a ovládat IP kamery,
vyhledávat a přehrávat záznam z NVR rekordérů po
internetu, vč. bezdrátových GSM sítí. Rozhraní je velmi
jednoduché a intuitivní, není potřeba nastavení routeru.